Studentská Akademie

Adresa

Upgrade Music Club
Upgrade Music Klub Vocelova 477/9, 12000 Praha, Vinohrady

DJ Akademie

Intenzivní DJ workshop se zaměřuje na výuku základů DJingu a nezáleží na tom, jaký styl elektronické hudby máte rádi. Kromě samotné techniky se podíváme na fenomén DJingu i z pohledu jeho historie a klubové scény. Kdo je DJ? Jaká je jeho úloha? Co je u DJingu důležité? A jakým způsobem techniku efektivně trénovat? Pro úspěšnou dynamiku workshopu a skupiny doporučujeme pravidelnou účast.
Koncepčně laděný workshop je průvodcem základů DJingu pod vedením Dj Ghonzalese a DJ Bidla

POZOR!!
Maximální počet 7 studentů, pokud se kurz nenaplní, nebude otevřen.

Začneme úplnými začátky, seznámíme se s technikou a podíváme se na elektronickou hudbu nově očima DJe. Na konci kurzu bude možné si vyzkoušet hraní v klubovém prostředí.

DJ workshop je určen pro všechny studenty do 26 let. Stačí si přinést vlastní sluchátka, nejlépe Djská, vyplnit přihlášku a zaplatit kurzovné 7.000 Kč na semestr/ 15 dvouhodinových workshopů. Upgrade music bar, Vocelova 9, Praha 2 nám poskytl zázemí pro letošní DJ akademii v centru Prahy www.upgradeclub.cz

O Dj Ghonzálesovi:

Jmenuje se Honza, posledních pět let se naplno věnuje vlastnímu projektu Psychologie.cz, ve volných chvílích i pohybu (a rád se o to dělí) v rámci projektu Bodylab, který zahrnuje pohybovou osvětu formou pravidelných tréninků a workshopů. Jeho životní vášní je hudba. Od svých dvaceti  se věnoval DJingu a podobně jako u Bodylabu, i tady rád sdílí své zkušenosti s těmi, které cesta DJe zatím čeká.

O Dj Bidlovi:

Legenda české housové scény, pro pamětníky také DJ 00BIDLOFX patří k partě, která na začátku 90. let v pražských klubech jako první roztáčela gramofony a na nich vinylové desky. Zdatný DJ i producent vyprodukoval desítky remixů.

Jeho zkušenosti z dlouholetého působeníí v USA a schopnosti předávat informaci si nelze nevšimnout. 

Galerie

Fotografie.