Studentská Akademie

BARVONOSNÁ PARTY

Experimentální prostor NOD 31.března ožil barvami. Účastníci u vstupu dostali barevný welcome drink a pásku s možným výherním číslem.
Moderátor Metoděj mohl poté celý večírek odstartovat. V zadním sále se odehrávala živá vystoupení. Jako první zatančily slečny ze skupiny Crazy dance z Nízkoprahového centra Husita. Poté premiérově vystoupila zpěvačka Bára Sedláková, která všechny přítomné ohromila svým hlasem. V půlce programu se vyhlásili vítězové soutěže o lístky na Pražský Majáles a festival Colours of Ostrava. Nová kapela Hudební akademie Robo Marsys ukázala, jak se dělá kvalitní robotický pop. Program na sále zakončili stálice Studentské akademie – skupina 20 minutes.
V dalších dvou místnostech NODu se odehrávali workshopy a filmové promítání. Redaktoři z Radia WOE všechny účastníky vyzpovídali a natočili reportáž o Barvonosné party. Nechyběla ani Fotografická akademie, kde návštěvníci kouzlili se světlem. Výtvarné dílny byly rovnou dvě – Origami modular a Modular posters. Na workshopech se stříkali petrobarevné plakátky a vytvářeli nejrůznější origami.
Po hlavním programu se konala afterparty, o kterou se postarali studenti DJské akademie. Celou akci dokumentují polaroidy, kde je zachyceno všechno dění na Barvonosné party.

Galerie

Fotografie.

Komentáře