Studentská Akademie

UNITED ISLANDS SOBOTA 23.6.

Workshopy Studentské Akademie nemohly chybět v doprovodném programu festivalu United Islands České spořitelny, který probíhal po celou sobotu 23.6.

Měli jsme k dispozici celé Museum Kampa a jeho přilehlé okolí. Od 11 hodin zde probíhaly workshopy a umělecké aktivity, které byly otevřené všem zájemcům, bez ohledu na věk! Akce probíhala ve spolupráci s Museem Kampa, které se poprvé otevřelo návštěvníkum festivalu v plné parádě.

Na nádvoří musea probíhala dílna filmové animace. Návštěvníci si mohli vyrobit svou vlastní postavičku například z plastelíny, papíru nebo drátků a před objektivem foťáku ji rozpohybovat. Sousední dílna origami, kterou vedla výtvarnice Markéta Pilátová, zásobovala workshop nejrůznějšími papírovými postavičkami a květinovou (papírovou) výzdobou.

Nejnavštěvovanějšími byly workshopy, které probíhaly kolem Musea Kampa, mohli jste si nechat potisknout tričko v sítotiskové dílně, kterou vedli studenti z Art & Design Akademie, lákadlem byl také streetartový workshop a výroba placek s firmou badge.cz. Placky měly opravdový úspěch, protože, kdo by nechtěl mít svou jedinečnou placku, kterou nikdo jiný nemá? Po celém areálu probíhal také workshop freestyle sporů skupiny Cirkus Freestyle!

Celým dnem nás dobrovázela hudba našich Djs, vystoupili: DJ Kendy, Jakim, Andy Beck, Out of Box, Stromeks a Pythagoras.

Kampa patřila také AcademiX, naše hudební skupina vystoupila na Garage Stage!

Studentské Akademie se ovšem nepředvedly pouze na Kampě. Divadelní Akademie vyšvihla své představení Tak trochu usnout přímo na ulici na Janáčkově nábřeží!

Galerie

Fotografie.

Komentáře