Studentská Akademie

KLUBOVÁ NOC UNITED ISLANDS 21.6. NoD

V rámci Klubové noci festivalu United Islands České spořitelny proběhl ve čtvrtek 21.6. Prezentační večer Studentských akademií. Studentské akademie, které byly letos součástí tohoto festivalu, představily v experimentálním prostředí NoD svůj program s cílem ukázat návštěvníkům, na čem studenti a jejich umělečtí vedoucí pracovali v uplynulém školním roce.

Hned v úvodu se uvedli naši DJs, kteří pod vedením rezidenta klubu ROXY DJ Ghonzalese absolvovali v uplynulých měsících Djské workshopy Studentské Akademie.

Velký úspěch zaznamenala premiéra představení studentů Divadelní Akademie, Tak trochu usnout... Pohybová koláž vznikla v rámci výuky základů herectví, improvizace, práce s textem a pohybového divadla. Inscenace se skládá z několika divadelních obrazů, jejichž motiv je založen na vnitřním světě interpertů. Představení se formovalo v průběhu celého roku pod lektorským vedením Adama Halaše, uměleckého šéfa NoD a vedoucího katedry pantonimi na HAMU.

Na našem večírku nemohla chybět hudební skupina AcademiX, která to patřičně rozjela v divadelním sále NoD!

Po celém NoD byly rozmístněny fotografie, které studenti nafotili za uplnynulý rok a v mezisále se pouštěly kraťasy natočené v rámci Filmové a akademie

Celý večer se moc povedl, kdo jste nebyl, mrkněte aspoň na fotky:)

Galerie

Fotografie.

Komentáře