Studentská Akademie

SÍTOTISK S PUNXEM 23

Sítotisková dílna Punxe 23 v pražské Libni nenechá nikoho na pochybách, že “punk is not death” v to nejlepším a nejkreativnějším slova smylsu. Dílnu najdete ve sklepě komplexu budov v ulici Švábky 2. Tento první workshop sítotisku probíhal teoreticky, Punx 23 nám ukázal co je všechno k sítotisku zapotřebí - šablona, síto, světlo, barvy,... Poradil nám kde nakoupit potřebné věci k tomu, abychom se sítotiskem mohli vůbec začít.

V příští dílně se již budeme věnovat praktické přípravě sít dle našich návrhům na trička, placky nebo třeba plakáty.

Našim cílem bude vymyslet design triček nebo plakátů, které budou prezentovat Studentské akademie na United Islands České spořitelny, kterého se účastníme od 21.6. do 23.6.

Kreativitě se meze nekladou máte možnost vytvořit návrhy na trička jak pro lidi, kteří budou SA na UI prezentovat a dělat workshopy, ale i pro kapelu Academix, která vystoupí na jedné z hlavních stagí v sobotu 23.6. na Kampě!! V plánu je také výsledné návrhy nabízet k potisku pro návštěvníky United Islands.

Jak jsme se bavili na konci úterní dílny, ohledně návrhů se buď potkáme 22.5. od 17 v Museu Kampa a společně vymyslíme design, nebo vás všechny poprosím, zasílejte své nápady na náš FB nebo na info@studentska-akademie.cz, kde z vybraných návrhů vybereme ty nej..Důvod je jednoduchý, času na 2. dílně moc nebude /2-3 hod max/, tak ať stihneme připravit vše potřebné k tisku, který bude probíhat hlavně v rámci 3. černové dílny.

Galerie

Fotografie.

Komentáře