Studentská Akademie

35. festiválek Jsem spokojenej aneb všechno ja naruby - kino Aero

Adam Halaš, kterého všichni znáte z divadelní akademie, letos pořádá již tradiční festiválek Jsem spokojenej aneb všechno ja naruby v kino Aero! 17. listopadu se opět setkají milovníci pantomimy, stand-up comedy a improvizace.

V rámci letošní přehlídky vystoupí na příklad Anna Polívková, Jiří Havelka, Petr Prokop, Varhan Orchestrovič Bauer, Squadra Sua, Dora Sulženko – Hoštová, Adam Halaš, Radim Vizváry, Martin Zbrožek, Tomáš Měcháček a další.

Každý ročník Festiválku Jsem spokojenej přichází s novým tématem, které je zároveň zadáním pro vystupující umělce. Toto téma musí umělec zpracovat, předvést a zaujmout diváky v časovém limitu 9 minut a 17 vteřin. Téma každého Festiválku bývá vybráno diváky předchozího ročníku a každý podtitul důvtipným způsobem vyjadřuje lehce postižitelný duševní stav, v němž se každý někdo z nás ocitne, nebo myšlenku, která nás letmo napadne. Letošním tématem je motto ,,všechno je naruby“.

,,Letošní téma jsem zvolil sám, a to z toho důvodu, že se úzce dotýká samotného data Festiválku a může hrát i hlavní roli v jednotlivých výstupech. Na této akci se odráží energie, která mezi umělci v ten daný moment je, a odraží i situaci, která je mimo divadlo. A tak právě motto ,,všechno je naruby“ může odrážet i atmosféru a náladu v celé společnosti,“ vysvětluje Adam Halaš.

Festiválek Jsem spokojenej aneb všechno je naruby se uskuteční 17. listopadu od 20:00 v pražském kině Aero. Vstupenky v ceně 250 Kč jsou v předprodeji na pokladně kina nebo na webu www.kinoaero.cz.

Záznam z předešlého festiválku najdete zde:

http://www.kinoaero.cz/cz/​program/startdate/2011-11-​26/
http://www.facebook.com/ev​ent.php?eid=25113802493647​6
http://www.youtube.com/wat​ch?v=JVf9SPk0MYQ
http://www.youtube.com/wat​ch?v=bqt4r-w5DAs&feature=r​elatedGalerie

Fotografie.

Komentáře