Studentská Akademie

21.6. KLUBOVÁ NOC UNITED ISLANDS / NOD PATŘÍ NÁM!

V rámci Klubové noci festivalu United Islands České spořitelny se naživo představí divadelní skupina Studentské Akademie, kterou vede Adame Halaš, zahraje kapela Academix a naši DJs z Djské akademie. V průběhu večera se budou pouštět kraťasy natočené v rámci Filmové akademie a proběhne výstava fotek z workshopů a zajímavých akcí, které zachytili fotografové z Foto akademie.

19:30 - 20:00
DIVADELNÍ AKADEMIE:

Adam Halaš, umělecký vedoucí NoD a supervizor Divadelní akademie, představí své studenty, kteří zahrají v premiéře nové představení vytvořené speciálně pro prostor divadla v NoD. Představení bude postavené na pohybu těla a nonverbální komunikaci.

Výsledná prezentace divadelní dílny, studentské akademie Dialog Jesenius. V rámci půlroční pravidelné vyuky vzniklo představení, které je uměleckým výstupem těchto dílen. Výuka byla zaměřena zejména na práci s textem v kombinaci s pohybovou stylizací. Součástí tvorby byla také práce s hudbou, prostorem a divadelní improvizací. Studenti pracovali pod vedením Adama Halaše.
Účinkují: Alžběta Černá, Jakub Dittrich, Jan Jirák, Alžběta Novotná, Michal Tůma, Denisa Jindrová a Milan Klempíř.

19:00 - 22:00
DJ AKADEMIE:

Mladí DJs ze Studentské akademie už mají za sebou vystoupení v několika klubech, ale hraní v NoD bude pro ně premiérou. Těšit se můžete na drum’n’bass, dupstep, house, pechhouse nebo techno.

19:00 - 22:00
FILMOVÁ AKADEMIE:

Pásmo krátkých filmů mladých amatérských tvůrců připravili studenti FILMOVÉ AKADEMIE". Pojítkem napříč žánry a tématy je touha debutovat prvním krátkým filmem a říct za sebe něco o světě kolem nás.

20:30 - 21:00
ACADEMIX:
http://www.facebook.com/pages/Academix/293708510696126

FOTOGRAFICKÁ AKADEMIE
Výstava studentů navštevující fotografickou akademii

Galerie

Fotografie.

Komentáře