Studentská Akademie

Bezstarostná jízda vol. 4

BEZSTAROSTNÁ JÍZDA - SPORTOVNÍ FESTIVAL PRO CELOU RODINU

4. ročník Bezstarostné jízdy je zaměřený na vzájemnou slušnost a toleranci ve veřejném prostoru. Kromě sportovních disciplín, které ocení nejen DĚTI A DOSPĚLÍ bikeři, skejťáci, longboardisti, scooteři, ale i chodci, běžci a vozíčkáři.

V rámci projektu Zaslušnost.cz na pódiu proběhnou debaty se zástupci hlavního města Prahy, profesionály silničního provozu BESIP, odborníky z Prevence dětem z.s., s propagátory Čistou Stopou Prahou a taky se zástupci Sportovního klubu vozíčkářů Praha.

Všechny disciplíny je možné vyzkoušet společně s půjčovnou koloběžek, skateboardů, longboardů ZDARMA.

Dalším bodem programu je Freestyle BMX show, SK8 show a Freestyle Scooter show na U-rampě v čele s profesionálním českým bikerem Janem Valentou VSA Xtreme, několikanásobným mistrem světa a České republiky v disciplíně BMX Vert ramp. Nebude chybět ani ukázka parkouru.

Akci pořádá nezisková organizace Dělej co tě baví a Studentská akademie ve spolupráci s Magistrát hl. m. Prahy a Městskou částí Praha 1.

Tento pestrý program byl realizovaný také díky partnerovi www.expodum.cz, který poskytnul praktické párty stany pro bezpečný a bezstarostný průběh, kde nás jejich altán ochránily před jakýmkoli počasí.


Galerie

Fotografie.

Komentáře